Slide
تصفیه ی آب و فاضلاب
یکی از حوزه های بسیار تخصصی گروه داهی بنداد، انجام پروژه های مرتبط با تصفیه ی آب و فاضلاب است. این گروه، پروژه های احداث تصفیه خانه های آب و فاضلاب را با استفاده از پیشرفته ترین و جدیدترین تکنولوژ ی های روز دنیا به انجام می رساند.
همچنین، قابلیت انجام صفر تا صد پروژه های تصفیه ی آب و فاضلاب و احداث تصفیه خانه های مدرن و پربازده را دارد.
خدمات ما را کاوش کنید
Slide
تصفیه ی کامل فاضلاب صنعتی
تخلیه مایع صفر (ZLD) و تخلیه مایع کمینه (MLD) از قدرتمندترین روش های تصفیه فاضلاب صنعتی هستند که به عنوان آخرین مرحله تصفیه آب از آلاینده ها مورد استفاده قرار می گیرند. شرکت داهی بنداد می تواند این تکنولوژی ها را متناسب با خواست مشتری و طبق شرایط صنعتی اجرا نماید.
خدمات ما را کاوش کنید
Slide
THP، چشم اندازی جدید در صنعت آب و فاضلاب
فرآیند هیدرولیز حرارتی (THP) روشی نوین در تصفیه فاضلاب شهری و رویکردی بهینه است که می تواند راندمان فرآیند هضم بی هوازی را به میزان قابل توجهی افزایش داده و حجم لجن باقیمانده و آلودگی آن را کاهش دهد.
خدمات ما را کاوش کنید

خدمات ما در زمینه آب و فاضلاب

تمرکز گروه داهی بنداد معطوف به بخش های کلیدی صنعت آب و فاضلاب است: 

تصفیه آب

تصفیه فاضلاب شهری و صنعتی

تصفیه شیرابه

مشاوره تخصصی: 

ما می توانیم در کلیه ی امور مرتبط با تصفیه ی آب و فاضلاب خدمات مشاوره ای ارائه دهیم. اگر از فناوری های خاصی استفاده می کنید یا محصولاتی تولید می کنید که نیاز به آب، با کیفیت خاصی دارند، یا میخواهید در مصرف آب صرفه جویی کنید، یا بهره وری را افزایش دهید، با کارشناسان ما تماس بگیرید.
ما همیشه بهینه ترین راه حل ها را ارائه می دهیم. کارشناسان ما تمام آزمایش های لازم را با استفاده از قابلیت های آزمایشگاهی تعریف شده انجام می دهند و فناوری های لازم و برنامه ی اجرای آنها را متناسب با نیازهای شما و همچنین محاسبه ی کارایی و مزایای اقتصادی ارائه می کنند.

اتوماسیون فرآیند تصفیه آب

تصفیه ی آب فرآیندی پیچیده و شامل مراحل متعدد است که بستگی به عوامل زیادی دارد. عملکرد مناسب و روان تجهیزات، مستلزم نظارت مداوم بر وضعیت تجهیزات، پارامترهای مختلف آنها، تصفیه ی آب و همچنین پشتیبانی از حالت های عملیاتی ضروری است. 

از آنجایی که تصفیه ی آب، بخشی از فرآیندی گسترده است، بنابراین تجهیزات و فرآیندهای ارائه شده توسط ما خودکار هستند و به راحتی با سیستم های دیگر ادغام میشوند و میتوان آنها را از راه دور نظارت و کنترل کرد.

تامین یا ساخت تجهیزات

گروه داهی بنداد، نماینده ی انحصاری بسیاری از تولیدکنندگان معتبر در زمینه ی تولید تجهیزات تصفیه ی آب و فاضلاب است. این شرکت میتواند بهترین تجهیزات را با مناسب ترین قیمت تأمین کند. همچنین، در صورت مقرون به صرفه نبودن خرید تجهیزات از منابع خارجی و امکان تولید آن در داخل کشور، زیرشاخه ی داهی بنداد ساخت، قادر است با کمک بزرگ ترین تولیدکنندگان این تجهیزات در دنیا، آنها را با کمترین قیمت و مطابق با استاندارد های روز دنیا تولید کند.

برخی تجهیزات قابل ارائه ی این گروه عبارتند از:

ساخت، اجرا و راه اندازی واحدهای تصفیه ی آب و فاضلاب

بیش از یک دهه تجربه در حوزه ی آب و فاضلاب، این امکان را به ما داده است تا پروژه های آب و فاضلاب را در سریع ترین زمان ممکن، مدیریت و اجرا کنیم. تمامی فرآیندهای زیر، به بدست کارشناسان ما و مطابق با نیاز های مشتری، قابلیت طراحی و اجرا دارند:

پیش تصفیه (شامل تمام فرآیند های فیزیکی، شیمیایی و بیولوژیکی) و پساتصفیه

گروه داهی بنداد قادر به انعقاد قراردادهای EPC مربوط به تصفیه آب و فاضلاب می باشد و کلیه روش های فیزیکی، شیمیایی و بیولوژیکی برای پیش تصفیه و پسا تصفیه، توسط مهندسان ما قابل اجرا می باشند.

پردازش لجن و THP

فرآیند هیدرولیز حرارتی (THP) به عنوان یک روش جدید و رویکردی بهینه در فرآیند تصفیه فاضلاب شهری، می تواند کارایی فرآیند هضم بی هوازی را به میزان قابل توجهی افزایش داده و حجم لجن باقیمانده و آلودگی ناشی از آن را به طور محسوسی کاهش دهد.

تصفیه آب با پسماند مایع صفر (ZLD) و پسماند مایع کمینه (MLD)

تخلیه مایع صفر (ZLD) و تخلیه مایع کمینه (MLD) از قدرتمندترین روش های تصفیه فاضلاب صنعتی هستند که به عنوان آخرین مرحله تصفیه آب از آلاینده ها مورد استفاده قرار می گیرند. در این دو روش 75 تا 99 درصد از آب استفاده شده در فرآیند تصفیه می شود و می تواند مجدد مورد استفاده قرار بگیرد.

برخی از مشتریان گرانقدر ما

با ما در تماس باشید

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد خدمات ما، با یکی از روش های زیر با ما تماس بگیرید.

استان تهران، شهرک غرب، خیابان سپهر غربی، گلبرگ دوم، پلاک 57

info@dahibondad.com

45 33 8000 (021) 98+

98 904 548 5247 +